Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smsky Glob

Vítejte na Globfone.com na revoluční a spolehlivé SMS službě, která umožňuje odesílat textové zprávy, aniž by museli platit, registrovat se, přihlásit nebo cokoliv instalovat.
Nyní můžete posílat textové zprávy bez obav o neustále rostoucí účty za telefon. Ve skutečnosti můžete posílat zprávy na místní, národní a mezinárodní telefonní čísla, komunikovat hladce a těžit z úspor značné množství peněz, zatímco ostatní platí.
To je přesně důvod, proč jste vázáni na dobré zkušenosti a pohodlí s komunikací bez přerušení s vysoce pokročilými službami Globfone. Globfone bere použitelnost a spokojenost uživatelů na zcela novou úroveň s těmito příkladnými službami.  Atraktivní a snadno použitelné rozhraní umožňuje uživatelům odesílat zprávy během několika minut. Navíc, posílání s posíláním textových zpráv se dá opakovaně konverzovat je to také skvělá možnost pouze s těmito skvělými službami Globfone. Takže začněme, odesíláním textové zprávy hned teď.

Krok 1

Kód země
Vyberte zemi, na kterou chcete odeslat SMS výběrem jména z tohoto seznamu. Stránka, která je v současné době vidět na obrazovce vyžaduje zadání čísla příjemce vaší SMS. Před zadáním čísla byste měli změnit kód země procházení seznamu nebo psaní názvu země do vyhledávacího řádku nahoře. Země jsou uvedeny v abecedním pořadí. Vyberte zemi, na kterou chcete odeslat SMS výběrem jména z tohoto seznamu.
2. krok

Zadejte číslo příjemce
Poté, co jste si vybrali zemi, uvidíte, že kód země v prostoru pod změnilo. Musíte zadat číslo příjemce, zkontrolujte, zda je správné, a klikněte na 'Next' tlačítka nacházející se pod ním.
3. krok

posílat textové
Zadejte zprávu, kterou chcete psát, mějte na paměti, že je povolen vstup pouze 140 znaky v jedné zprávě. Je vhodné, aby jeden typ své jméno na konci každé zprávy, takže příjemci snadno identifikovat, který je kontaktován. Poté klikněte na níže uvedeném políčku pro ověření, že nejste robot. Po ověření se provádí a objeví zaškrtnutí, klepněte na tlačítko 'Další'.
Krok 4

Zkontrolujte stav
Vaše zpráva bude převedena okamžitě číslo příjemce a stránka vitríny průběh zmíněné zprávy. Po 60 sekundách se nad vámi bude moci zkontrolovat stav této zprávy za účelem ověření, zda byla doručena číslo příjemce. Pokud bylo úspěšně doručena se automaticky zobrazí doručení zprávy.
 

krok 5
Zpět na začátek
Kliknutím na tlačítko 'Další' povede k vám ke zprávě poděkování, že používáte tuto službu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 21321
Měsíc: 764
Den: 32